RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Nowe szczegóły dot. Resident Evil 5
Sobota, 23 lipca 2005, 12:26, by Linki


Przed nami kolejna porcja newsów dotyczących najnowszej odsłony serii. Akcji ma się rozgrywać gdzieś w Ameryce Południowej i to z ogromną przewagą ,,otwartych’’ lokacji. Przeciwnicy maja być obdarzeni wysoką inteligencją . Głównym bohaterem ma być, tak jak przypuszczaliśmy, Chris Redfield.


Link: PALGN - Resident Evil 5 info

23.07.2005 16:39 Kapiii

No fajnie sie zapowiada :) ale nie wiem czy bede mial ps3 :( i cos na stronce nie ma uaktualnien dzialu \"RE SERIES\" mogliby zrobic w Outbreakach i 4 dzial potwory itp.

23.07.2005 17:01 Linki

no działy powstają, owa redakcja robi co może. niebawem powienien ukazać sie długo oczekiwany dział re zero. Co do reszty to też jednak prosimy o wyrozumiałość , większość redaktorów to tegoroczni maturzysci któży przed maturą mieli mało czasu a po matrze mają jeszcze mniej....poza tym są teraz wakacje ale spoko robimy co w naszej mocy....

23.07.2005 20:32 liqui6

wszyscy będziemy mieli ps3... w swoim czasie :D

24.07.2005 20:18 sebol

czy to prawda ze leon ginie w 4 ?

24.07.2005 21:40 Linki

nie...

25.07.2005 01:10 martwy lijon

tak to prawda!!!!!!! leon ginie jak go zabiją potwory ;] game over ;>

25.07.2005 13:32 messs

czasem trace wiare w to ze ludzie to najinteligetniejsi mieszkancy ziemi.....

25.07.2005 13:38 primo

messs w 100% masz racje :]

25.07.2005 15:19 martwy lijon

sztywniacy ... -.-\' boshe...

25.07.2005 15:52 junioreq

ej czy ta stronka to w ogóle żyje???? upgrade nie było już z kilka ładnych miechów!!! gdzie re zero??? aż wstyd!!!!

25.07.2005 18:11 Milas

Zgadzam się z junioreq i liqui6 :

Gdzie jest Resident Evil Zero ?? No PS3 możemy mieć w swoim czsie jeśli będzie kosztować teraz jak PS2 czyli 699 zł

25.07.2005 18:34 Dante

Migoo co jest???? ja rozumiem jakiś czas ale to już przestało byc śmiesze!!!! TO MA BYĆ NAJLEPSZY SERWIS RE W POLSCE?????Przecież tutaj tylko ludzik pisze newsy????? co wy webmastaha nie macie w redakcyjnym łonie??????

25.07.2005 19:06 suru

ja chciałbym sie dowiedziec czy zamiast robienie wszystkiego na raz nie mozna by było dawać upgrade po kolei??? nie wiem czy coś tam robicie ale chyba postacie do re zero chociaż moglibyście zrobić?/??

25.07.2005 19:24 klejuus

jej ta stronka to istny żywy trup!!!! tylko te newsy jeszcze świadczą że stronka jako tako funkcjonuje....

25.07.2005 20:02 prz

nie zywy trup tylko zombie hehe.. a propo slyszalem ze w re 4 nie ma zombie czy to prawda???

25.07.2005 20:24 maxi

prawda!!!!

25.07.2005 22:13 primo

wlasnie niestety nie mialem szczescia grac w re4- co za przeciwnicy sa w 4 bo wiem zen ie zombie co to za dzwini ludzie i skasd sie wzieli...

25.07.2005 23:04 no 2

powaleni!!! ogladałes 28 dni później????? co wieśniacy to jakieś opentane psychole a reszta stworów to rodem z Final fantsy!!!! boshe ratujcie !! ta częśc nie powinna nosić 4 w tytule!!!!!

26.07.2005 10:58 prz

wyglada na to ze kolejne czesci re beda wygladac jak silent hill a nie jak re... no bo kto by pomyslal re bez zombie???? to jak komp bez procka heh....

29.07.2005 18:43 Lord Saddler

Ameryka pd ???? Mniejsza z tym. Nareszcie zombii a nie jakieś wieśniaki , sekta czy żołnierze jak w re4

29.07.2005 22:36 B4-Hunter

A więc jednak ktoś tutaj zagląda :D. Super no to wspaniale. A Więc jest dwóch Newsmanów Ja i Link no ale jak któryśt am tydzień z rzędup daje Newsa a Linku Cicho siedzie to se dałem spokój poprostu ;). No ale widzę że idzie BH5 to albo zrobie tak jak z BH4 (www.biohazard.4.prv.pl) albo tutaj będę swoje wypociny zamieszczał ;). No nie wiem jeszcze tak czy inaczej redkacja żyje tylko że nie ma kto robić troche nie tym co trzeba dano dostęp do tego czego nie wykożystują ;).

http://www.mwrc.resitez.pl

30.07.2005 22:38 Anger

wszystko po kolei :P
poczekajcie trochę a wszystko będzie :D

prawda chłopcy? ...

haalo? :P

31.07.2005 10:12 prz

czyli muzeum jeszcze otwarte :D

31.07.2005 17:04 nemesisdestro

no pewnie że ta strona żyje choć szkoda że nie ma już żadnych (nowych) stuffów od fanów (albo i są-wciąż nie mam neta w domciu więc się do końca nie orientuje) no ale życzę powodzenia !

31.07.2005 23:27 Linki

ja szczeże móiąc mam w c%#j materiałów na MWRC (m .in dział re zero) i sporo o re 4 a i troche o CV. Naczelny obiecał że ,,fresh meat\'\' bedzie w przyszłym tygodniu. Jak nie to możecie go powiesić;)

31.07.2005 23:42 B4-Hunter

O tym właśnie mówiłem. Mięso jest ale nie ma kto nałożyć na tace :). Dlatego są tylko newsy albo OST a nie ma mięcha. Smacznego :).

http://www.mwrc.resitez.pl

08.08.2005 21:46 emoo

TEN FACET Z TRAILERA I SKRINOW JEST
Z D E C Y D O W A N I E
ZA SEXOWNY jak na postac ktora moze zginac nawet w grze :p
(jest boski :*mam na tapecie ciagle)
boze wyrenderuj mi takiego w rzeczywisctosci :( (troche zombie do odstrzalu :p)

http://members.lycos.co.uk/emoonb

12.08.2005 08:52 liqui6

Im bardziej poznaję ludzi... Tym bardziej wolę towarzystwo zwierząt... :P






Nick: (*)  

Adres E-mail:  

Strona WWW: