RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Resident Evil Operation Raccoon City - Gameplay.
Wtorek, 07 czerwca 2011, 22:47, by Chris93


W sieci już można znaleźć dwa krótkie gameplay'e pochodzące z nadchodzącego Operation Raccoon City. Wiadomo także, że w ORC pojawi się Claire Redfield (Resident Evil 2, Resident EvilCV, Resident Evil: Degeneration). Do oddziału USS doszły także dwie nowe grywalne postacie - Lupo oraz Four Eyes - panie znane z ostatniego zwiastuna.

Podziękowanie dla Slayer'a za info i linka.


Link 01: Gameplay
Link 02: Gameplay 2
Link 03: Claire Redfield Operation Raccoon City

08.06.2011 01:22 hehe

Nie wyglada az tak zle, klimat horroru moze troche jest... nie to samo ale nie ma co narzekac, ciekawe jakie wymagania to bd mialo na kompa

08.06.2011 12:17 Leviss

Koniec Serii Resident Evil nadciąga !

08.06.2011 13:09 Ephebopus365

-CAPCOM why?.
-For money...

08.06.2011 13:56 Oscark

Mnie tam się podoba - jakaś odmiana musi być, a każda gra nad którą czuwa CAPCOM wnosi coś nowego do serii.

08.06.2011 20:00 hehe

Nie histeryzowac, komercja dzisiaj sie liczy i grafika... conajmiej jak by to dla was byl jakis szok, to sie nie dzieje od wczoraj, nie podoba sie to nie graj...

08.06.2011 20:00 hehe

aaa , to bylo do levisa i tego epohobusa czy jak mu tam ;)

09.06.2011 07:53 Zielony

mialem nadzieje ze zrezygnuja z rywalizacji z drugim teamem i będzie coś ala left 4 dead ale sie myliłem niestety :F będzie kampienie jak w cs i bieganie z nozami dla instant killa ;f

09.06.2011 08:42 elvis4ever82

ale kaszana jeszcze troche a zrobia z reza call of duty

10.06.2011 16:14 Leviss

"hehe"...Ekhem, żeś Amerykę odkrył i nie staraj się być na przyszłość taki super, bo ci nie wychodzi imo.

10.06.2011 17:41 hehe

Levis... Lande argumety uzywasz chlopcze.. Ojj, ale nie o to tu chodzi, narzekac mozna, tyle ze nie ma po co, bo capcom to gowno interesuje, poczytaj se na forach capcomu ile ludzi by tego czy tamtego nie chcialo a nikt na prosby czy nowe sugestie nie odpisuje, oni tego pewnie nawet nie czytaja. Pozatym cos ci wytlumaczylem i nie pytalem sie o zdanie, pozatym jak probojesz kogos wkurzyc bez zadnego tematu o grze czy czegos podobnego, to lepiej nic nie pisz.

10.06.2011 17:42 hehe

sory za bledy, taki minus szybkiego pisania ;)

12.06.2011 07:46 Vyse

Zwykła strzelanka online, z przeszkadzającymi graczom zombiakami. Capcom wykorzystuje tylko nazwe żeby ściągnąć klientów, ehh szkoda. Na pewno nie kupie. Pozdrawiam wszystkich






Nick: (*)  

Adres E-mail:  

Strona WWW: