RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Zlot Fanów Resident Evil
Czwartek, 02 czerwca 2005, 12:57, by Linki


RCS szykuje kolejny zlot fanów Resident Evil. Podobnie jak rok temu zjazd odbędzie się w Dobczycach koło Krakowa w dniach 9-19 Lipca. Zakwaterowanie w domkach letniskowych (z łazienką). Koszt wynosi 30zł na osobę za dobę. Więcej >>


Komentarzy: 5

Kolejne soundtracki... :)
Piątek, 03 czerwca 2005, 12:24, by MiGoo


Nadeszła stosowna chwila, by wrzucić kolejną porcję tak upragnionych przez Was soundtracków z Residentów do działu Download... Więcej >>


Komentarzy: 4

Wywiad z Riano Romano!!!
Niedziela, 05 czerwca 2005, 18:08, by Linki


Na serwisie GameSpy można przeczytać wywiad z Rino Romano aktorowi który podkładał głos Luisowi Serze w Resident Evil 4. Więcej >>


Komentarzy: 5

Soundtrack z Resident Evil 4...
Wtorek, 07 czerwca 2005, 23:44, by MiGoo


Kolejny soundtrack... Tym razem tylko jeden, ale za to jaki: Biohazard 4 Best Track Collection (czyli soundtrack z Resident Evil 4), pochodzący z albumu Biohazard Sound Chronicle Best Track Box. Więcej >>


Komentarzy: 1

Okładka Resident Evil Outbreak
Niedziela, 12 czerwca 2005, 15:10, by Linki


Znana jest już okładka kolejnej cześći sieciowego Residenta. Więcej >>


Komentarzy: 4

PS2 Chainsaw Controller – pre order
Niedziela, 12 czerwca 2005, 15:22, by Linki


Na serwisie Play-Asia możecie złożyć zamówienie na kontroler do Resident Evil 4 na konsole PS2. Więcej >>


Komentarzy: 0

Filmy Re 3 & 4
Czwartek, 16 czerwca 2005, 08:29, by Linki


Nie mieliśmy jeszcze okazji obejrzeć 3 części filmu a tu juz okazuje się że kręcona jest 4. Reżyserką zajmie się....ech Paul Anderson. Główną rolę ma zagrać ponownie Milla Jovovich. Więcej >>


Komentarzy: 5

Znowu soundtracki... :)
Piątek, 17 czerwca 2005, 21:24, by MiGoo


Witam wszystkich fanów Residentowych melodii... Więcej >>


Komentarzy: 4

Biohazard DVD Book: The Catalysis
Wtorek, 21 czerwca 2005, 10:04, by B4-Hunter


E-Capcom rozpoczęło preordery na najnowszy DVD Book pod nazwą „The Catalysis”. Więcej >>


Komentarzy: 3

Chainsaw Man
Środa, 22 czerwca 2005, 03:07, by B4-Hunter


NECA opublikowało nie pokazywane do tej pory artworki Człowieka Piły znanego dobrze wszystkim, którzy grali w Resident Evil 4 i nie raz stracili dla niego głowę. Więcej >>


Komentarzy: 2

Resident Evil 4 na PS2 z "widesceen"
Środa, 22 czerwca 2005, 17:30, by B4-Hunter


Mark MacDonald potwierdził, że Resident Evil 4 na PS2 będzie posiadać prawdziwy 16:9 widesceen nie tak jak wersja na GCN, która obsługiwała “fałszywy” widescreen (inaczej zwany... Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil 4 na PS2 z "widesceen"
Środa, 22 czerwca 2005, 17:30, by B4-Hunter


Mark MacDonald potwierdził, że Resident Evil 4 na PS2 będzie posiadać prawdziwy 16:9 widesceen nie tak jak wersja na GCN, która obsługiwała “fałszywy” widescreen (inaczej zwany... Więcej >>


Komentarzy: 0

Nowe info co do Chainsaw Controller'a
Środa, 22 czerwca 2005, 17:36, by B4-Hunter


GameFront napisał, że Nubytech wypuści chainsaw controller dla wersji Resident Evil 4 na PS2 we Wrześniu 2005 w niektórych częściach Europy (2 miesiące wcześniej niż Play-Asia). Więcej >>


Komentarzy: 2

Data i okładka Resident Evil 4 - PAL (PS2)
Czwartek, 23 czerwca 2005, 13:13, by B4-Hunter


PlayFrance ogłosiło, że Resident Evil 4 zostanie wydane w Europie 18 Listopada 2005r. Więcej >>


Komentarzy: 3

Capcom i Next-Gen
Piątek, 24 czerwca 2005, 10:01, by B4-Hunter


Capcom w krótkim wywiadzie z Next Generation określa swoją pozycję, jeśli chodzi o konsole następnej generacji. Nie omieszkał również wspomnieć o przyszłości serii Resident Evil. Więcej >>


Komentarzy: 0

100,000 sztuk Resident Evil: Apocalypse sprzedane!
Piątek, 24 czerwca 2005, 23:19, by B4-Hunter


Według Game Industry w USA sprzedano już ponad 100 tysięcy sztuk filmu Resident Evil: Apocalypse na dyskach UMD (format używany przez... Więcej >>


Komentarzy: 0

Chainsaw controller w Niemczech
Sobota, 25 czerwca 2005, 14:54, by B4-Hunter


Madics Media ogłosiło, że chainsaw controller do Resident Evil 4 na PS2 będzie również dostępny w Niemczech. Cena ani data premiery nie jest jeszcze znana. Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil Director's Cut w Korei
Sobota, 25 czerwca 2005, 15:01, by B4-Hunter


Capcom Japan ogłosiło, że mają zamiar wydać ponownie Resident Evil Director's Cut (pierwsze wydanie było w 1997/8) na telefony SAMSUNG w Korei. Gra zostanie przetłumaczona na Koreański by była tam zrozumiana. Więcej >>


Komentarzy: 1

Resident Evil Outbreak File 2 (PAL) wcześniej!
Sobota, 25 czerwca 2005, 15:05, by B4-Hunter


Dobre wieści dla graczy z Europy, którzy czekają na Resident Evil Outbreak File 2. Więcej >>