RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

BioHazard 5 Update
Wtorek, 02 sierpnia 2005, 09:37, by B4-Hunter


IGN umieściło artykuł tłumaczący teks zamieszczony w famitsu na temat BioHazard 5. Więcej >>


Komentarzy: 3

Resident Evil 4 na PS2 coraz bliżej!!
Sobota, 06 sierpnia 2005, 14:27, by B4-Hunter


Dość dużo nowego słychać wokół Resident Evil 4 na PS2. Po pierwsze jest to okładka, którą możecie zobaczyć poniżej, po drugie jest to data wydania według IGN będzie to 25 Października wersja PAL pojawi się w Europie już 18 Listopada. Więcej >>


Komentarzy: 18

Wrażenia z dema Resident Evil 4 na PS2
Wtorek, 23 sierpnia 2005, 01:44, by B4-Hunter


Konwent w Niemczech już za nami, a wybrańcy już mają za sobą chwile spędzone przy demie Resident Evil 4 na PS2. Więcej >>


Komentarzy: 0

Wrażenia z dema Resident Evil 4 na PS2
Wtorek, 23 sierpnia 2005, 01:47, by B4-Hunter


Konwent w Niemczech już za nami, a wybrańcy już mają za sobą chwile spędzone przy demie Resident Evil 4 na PS2. Więcej >>


Komentarzy: 0

Oficjalna strona Resident Evil: Outbreak File 2 (PAL)
Wtorek, 23 sierpnia 2005, 01:52, by B4-Hunter


Capcom-Europe postanowiło w końcu stworzyć Europejską stronę o Resident Evil:OF2. Na razie nie ma na niej zbyt wiele, ale z czasem zapewne zostanie dokładnie zaktualizowana. Więcej >>


Komentarzy: 0

BioHazard: Deadly Silence na NDS
Środa, 24 sierpnia 2005, 16:45, by B4-Hunter


W jednym z ostatnich numerów Famitsu pojawiły się pierwsze screeny z nadchodzącego BioHazard na NDS. Jak sami widzicie nie jest to rewelacja, lecz jedynie przeniesienie części pierwszej Resident Evil:DC z PSXa na przenośną konsolkę Nintendo. Więcej >>


Komentarzy: 2

Artykuły Famitsu przetłumaczone!
Czwartek, 25 sierpnia 2005, 11:18, by B4-Hunter


Długo nie musieliśmy czekać, IGN zajęło się przetłumaczeniem tekstu z Famitsu na temat BioHazard: DS a GameSpot tekstem o nadchodzącym Resident Evil 4 na PS2. Jednymi z ciekawszych informacji jest to, że tryb walki w Bio:DS. Więcej >>


Komentarzy: 5

Resident Evil 4 na PS2 coraz bardziej zadziwia!!
Piątek, 26 sierpnia 2005, 13:44, by B4-Hunter


Serwis Resident Evil Horror zamieścił dzisiaj siedem stron skanów z niemieckiego magazynu o grach pod nazwą "Playzone". Znajduje się tam masa nowych informacji na temat nadchodzącego Resident Evil 4 na PS2. Więcej >>


Komentarzy: 1

Resident Evil 4 na PS2 w akcji!!
Piątek, 26 sierpnia 2005, 22:17, by B4-Hunter


Jak to mówią a słowo filmem się stało. Macie tutaj dwa filmiki pokazujące Resident Evil 4 na PS2 w akcji. Filmy pochodzą z IGN i są w najlepszej jakości. Więcej >>


Komentarzy: 25

Resident Evil 4 na PS2 więcej wieści!!
Niedziela, 28 sierpnia 2005, 22:09, by B4-Hunter


Według serwisu 1UP w wersji na PS2 mają się pojawić nowi przerażający bossowie, z którymi dane nam się będzie zmierzyć. Jak również możecie zapoznać się z nowym kompletem stroi dla Leona i jego koleżanki. Więcej >>


Komentarzy: 6

Oficjalna strona Resident Evil 4 na PS2
Poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 16:13, by B4-Hunter


Capcom otworzył osobną stronę dla wersji na PS2. Więcej >>


Komentarzy: 5

Turniej Mercenaries Resident Evil 4
Wtorek, 30 sierpnia 2005, 00:13, by dr_birkin


Na zlocie Fanów Nintendo, który miał miejsce w Dobczycach 26.08.2005 odbył się turniej Mercenaries Resident Evil 4 prowadzony przez redaktorów MWRC oraz członków RCS (Polskiego Zrzeszenie Fanów Resident Evil). Więcej >>


Komentarzy: 23

Informacji o Resident Evil 4 ciąg dalszy!!
Środa, 31 sierpnia 2005, 20:42, by B4-Hunter


Na początek kilka informacji pochodzących z GameFront na temat wersji Resident Evil 4 na PS2:
- W grze będzie gigantyczny statek wojenny w porcie, na którym to Ada będzie musiała rozbroić działa.
- Będą dwie dodatkowe walki z Bossami (nie... Więcej >>