RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Skany z BioDS
Piątek, 04 listopada 2005, 19:23, by B4-Hunter


Na sieci pojawiły się nowe skany z BioDS na NDSa. Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil 4 na PS2 Vs GCN IGN Ring!
Piątek, 04 listopada 2005, 19:27, by B4-Hunter


Oto dwa filmiki porównujące obie wersje gier, oto, na co warto zwrócić uwagę w czasie oglądania:

The Village:
"Watch for signs of fogging in the PS2 and notice that its widescreen visuals are not that much more revealing."

The... Więcej >>


Komentarzy: 0

Wywiad z Carolyn Lawrence (Ashley)
Piątek, 04 listopada 2005, 19:41, by B4-Hunter


IGN przeprowadziło wywiad z Carolyn Lawrence aktorką podkładającą głos za Ashley Graham w Resident Evil 4. Więcej >>


Komentarzy: 7

BioDS Hands-on na NGS!!
Sobota, 05 listopada 2005, 22:50, by B4-Hunter


Grywalna wersja BioDS była dostępna na Nintendo's Gamers Summit. Więcej >>


Komentarzy: 0

BioDS Limited Edition!
Sobota, 05 listopada 2005, 22:54, by B4-Hunter


Gra jeszcze na dobre się nie zapowiedziała a już ma limitowaną edycję. Jednym słowem świat BioHazard szaleje! Owa edycja według danych z Gamefront będzie zawierać specjalne pudełko z artowrkiem z BioDS oraz opaskę na nadgarstek z logo S.T.A.R.S. Więcej >>


Komentarzy: 11

BioDS skan z Famitsu
Czwartek, 17 listopada 2005, 12:01, by B4-Hunter


Nowy skan z Famitsu na temat BioDS pokazuje dużo nowych rzeczy a w tym tryb Mutiplayer i do tego 9 grywalnych postaci. Więcej >>


Komentarzy: 3

Resident Evil 4 Game Guide
Piątek, 18 listopada 2005, 22:20, by B4-Hunter


GamesWelt.de wypuściło na rynek dość obszerny Game Guide do Resident Evil 4 na PS2. Niestety wyłącznie w języku niemieckim. Więcej >>


Komentarzy: 15

Capcom kręci reklamę BioHazard 4
Środa, 23 listopada 2005, 07:37, by B4-Hunter


Niby nic nowego, ale jednak. W owej reklamie wystąpi dość znana postać w świecie Japońskiego kina Itoh Atsushi. Więcej >>


Komentarzy: 1

Capcom's Mobile Division
Środa, 23 listopada 2005, 07:44, by B4-Hunter


Hmm tytuł brzmi, co najmniej jak nazwa nowego Anime z mechami w roli głównej. Nie jest to jednak nic takiego, choć nadal zajmują się tym Japończycy.

Capcom postanowił stworzyć CMD Los Angeles swoją siedzibę z Midori Yuasa na czele. Więcej >>


Komentarzy: 2

Reklama Resident Evil 4 na PS2
Poniedziałek, 28 listopada 2005, 11:04, by B4-Hunter


Reklama o której wcześniej wspominałem jest już dostępna na oficjalnej stronie Resident Evil 4 na PS2. W dodatku pojawiła się rónież tabela chronologiczna serii. Niestety strona jest po Japońsku więc nie wielu z was się coś z niej dowie. Więcej >>


Komentarzy: 0

Update strony BioHazard:DS
Poniedziałek, 28 listopada 2005, 11:10, by B4-Hunter


Na oficjalnej stronie BioHazard DS. Więcej >>


Komentarzy: 0

Update oficjalnej strony Resident Evil 4 (ENG)
Wtorek, 29 listopada 2005, 15:25, by B4-Hunter


Dość poważna aktualizacja miała miejsce na anglojęzycznej stronie Resident Evil 4 na PS2. Dodano kilka nowych przeciwników opisano kilka postaci i dodano jeszcze trochę ciekawostek. Więcej >>