RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Resident Evil na Nintendo Wii
Czwartek, 11 maja 2006, 08:32, by Linki & Capcom


Jak podaje Resident Evilhorror.com wraz ze źródłem,którym jest specjalne oświadczenie prasowe CAPCOM - u ujrzymy zupełnie nowy tytuł na Nintendo Wii - które jak zobaczyliśmy po wczorajszej konferencji na targach E3 daje nam niesamowite możliwości... Więcej >>


Komentarzy: 7

Residentowa oferta Empiku
Wtorek, 16 maja 2006, 14:55, by Linki


Od dziś w ofercie Empiku pojawiło się kilka pozycji związanych z nasza kochana serią. Za nie duże pieniądze możemy nabyć książki (m.in. Więcej >>


Komentarzy: 8

Skany z Resident Evil Wii?
Środa, 17 maja 2006, 11:32, by MiGoo


Japońskie pismo GameNext w swoim najnowszym numerze zastanawia się nad formułą Resident Evil na nową konsolę Nintendo Wii... Więcej >>


Komentarzy: 2

Claire Redfield w Resident Evil: Extinction
Środa, 17 maja 2006, 11:46, by MiGoo


W najnowszej, trzeciej już, części filmu Resident Evil, oprócz starych znajomych, takich jak Alice (Milla Jovovich), będziemy mieli okazję zobaczyć w akcji Claire Redfield, w którą wcielić się ma znana z pierwszej części filmu 'Oszukać... Więcej >>


Komentarzy: 16

Resident Evil 4 w Platynie
Poniedziałek, 22 maja 2006, 10:20, by Linki


CAPCOM zapowiada, że 13 października Resident Evil 4 trafi do znanej i lubianej wersji platynowej w cenie 20 dolarów. Więcej >>


Komentarzy: 2

Milla Jovovich o trzeciej części filmu Resident Evil
Poniedziałek, 22 maja 2006, 11:30, by Linki


Milla Jovovich znana nam pod imieniem Alice udzieliła wywiadu stacji MTV na temat trzeciej części filmu Resident Evil. Ponoć film ma być o wiele lepszy od części drugiej. Więcej >>


Komentarzy: 3

Figurki na 10 lecie serii
Środa, 24 maja 2006, 09:23, by Linki


NECA zachęcona sukcesem figurek z Resident Evil 4 postanowiła wydać kolejna serie tym razem na 10 lecie serii (z lekka się spóźnili...). Więcej >>


Komentarzy: 1

Resident Evil 4 PC jednak we wrześniu?
Piątek, 26 maja 2006, 16:37, by Linki


Już prawie oficjalnie wiadomo, że gra wyjdzie we wrześniu. Więcej >>


Komentarzy: 7

Resident Evil Series na Wii
Wtorek, 30 maja 2006, 09:52, by Linki


Ostatnio opublikowano listę gier, jakie mają ukazać się na najnowszą konsolkę Nintendo –Wii. Jest wśród nich znany nam tytuł Resident Evil z tym, że jest też wyraz ‘’series’’. Więcej >>


Komentarzy: 1

Resident Evil 5 w marcu 2007 ?
Wtorek, 30 maja 2006, 10:00, by Linki


CAPCOM opublikował listę gier, jakie zamierza wypuścić w najbliższym czasie na rynek. Jest wśród nich Resident Evil 5 a co najciekawsze data wypuszczenia go na rynek to 31 marca 2007 roku. Więcej >>