RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Resident Evil Extinction kolejne info.
Sobota, 01 lipca 2006, 20:55, by Linki


Kolejne informacje na temat powstającej właśnie trzeciej części filmu. Więcej >>


Komentarzy: 4

Resident Evil Extinction lista płac
Środa, 05 lipca 2006, 09:57, by Linki


Kolejne informacje ew. plotki o nadchodzącej trzeciej części filmu. Więcej >>


Komentarzy: 14

VI Zlot RCS !!!
Sobota, 08 lipca 2006, 13:28, by Linki



Dokładnie jak w temacie, tym razem zlot nie będzie tak duży jak poprzedni, ale zapewne atmosfera będzie wspaniała (jak zawsze z resztą:)). W skrócie: zlot odbędzie się 15, 16 & 17 lipca. Istnieje możliwość przedłużenia do 20 lipca. Więcej >>


Komentarzy: 9

ZMIANIA DATY ZLOTU!!!!
Niedziela, 09 lipca 2006, 14:25, by Linki


Data zlotu zostaje zmnieniona z 15,16,17 lipca na 21-23 lipca. Więcej >>


Komentarzy: 8

Resident Evil Extinction (Mexicali 2006)
Wtorek, 11 lipca 2006, 18:44, by Linki


Doczekaliśmy się pierwszego filmiku z planu zdjęciowego do najnowszej części filmu. Film mógłby się nazywać,,Z kamerą wśród zombie’’ ponieważ praktycznie przez całe 7 minut na ekranie są zombiaki. Więcej >>


Komentarzy: 3

Informacje o Resident Evil Wii już 6 sierpnia ???
Wtorek, 11 lipca 2006, 18:58, by Linki



Na forum IGN pojawiła się informacje, iż w najnowszym,,Oficjalnym Magazynie Nintendo’’ mają pojawić się ekskluzywne informacje na temat residenta powstającego na najnowsza konsolkę Ninny. Więcej >>


Komentarzy: 2

Solucja do Remake & Zero
Wtorek, 11 lipca 2006, 23:31, by Linki


Ostatnio sporo ludzi pytało się o solucje do gackowych ekskluziwów po polsku. Tak wiec informuje, że na forum jest już dostępna solucja dla Chrisa (Jill niebawem) oraz poradnik + solucja do Zero. Więcej >>


Komentarzy: 3

Pre- order Resident Evil Wii
Środa, 12 lipca 2006, 16:38, by Linki



EG games rozpoczął przyjmowanie zamówień na residenta, który ma się ukazać na najnowszą konsolkę Nintendo – Wii. Data premiery to 30 marca 2007 roku. Więcej >>


Komentarzy: 4

Brak Resident Evil 5 w Lipsku
Piątek, 14 lipca 2006, 11:29, by Linki


Ci z was, którzy liczyli na info w Resident Evil 5 podczas targów w Lipsku (23-26 sierpnia) mogą poczuć się zawiedzeni. CAPCOM zapowiedział, że nie pokaże najnowszego residenta, ponieważ gra jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie produkcji. Więcej >>


Komentarzy: 4

Kolejne dodatki do Biohazard...
Sobota, 15 lipca 2006, 15:12, by Linki


Jakiś zaś temu wspominałem o pojawianiu się Resident Eviledycji Biohazard 4 i C:V X. W skład nowego zestawu weszła nowa okładka, soundtrack z gry oraz płytka DVD, na której znalazły się trailery kilku gier z E3 (m.in. Więcej >>


Komentarzy: 4

Resident Evil 4 i kamerki
Wtorek, 18 lipca 2006, 21:15, by Linki



Dot50Cal - twórca strony The Horror Is Alive - który jest w posiadaniu Resident Evil 4 Trial pokazywanej niegdyś na E3, a która zawierała Debug Menu, pobawił się trochę kamerą.
Efektem są te oto dwa filmiki. Więcej >>


Komentarzy: 3

Re 4 na Anime Expo 2006
Wtorek, 25 lipca 2006, 14:06, by Linki


Ostatnio odbył się Anime Expo, 2006 na którym fani mogli zaprezentować swoje aktorskie umiejętności. Więcej >>


Komentarzy: 4

Limitowana figurka Leona z Resident Evil 4
Środa, 26 lipca 2006, 23:24, by Linki


Strona Moeyo porównała figurkę Leona (Resident Evil 4) z szykowaną limitowaną edycją tejże figurki w stroju R.P.D. Więcej >>


Komentarzy: 4

Resident Evil 4 PC poooczekamy ???
Niedziela, 30 lipca 2006, 15:26, by Linki


Ostatnio na stronce CD-Action pojawiło sie info o UbiSoft i ich gra. Więcej >>