RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Urodzinowy konkurs
Sobota, 02 grudnia 2006, 10:08, by MiGoo


Jak wiecie (albo i nie ;)), MWRC 10 grudnia będzie obchodzić kolejną rocznicę swojego istnienia w sieci. Z tego też względu postanowiłem zorganizować urodzinowy konkursik, w którym do wygrania jest pierwsza część filmu Resident Evil na DVD. Więcej >>


Komentarzy: 15

Antidotium na T-Virus znalezione ;]
Poniedziałek, 04 grudnia 2006, 11:46, by Linki


CAPCOM postanowiło znów wyciągnąć kase od fanów serii i tym razem ma do zaoferowania napój energetyczny w Resident Evilsowym opakowaniu. Więcej >>


Komentarzy: 3

Koniec współpracy z RCS i Resident EvilSites.pl
Poniedziałek, 04 grudnia 2006, 18:33, by MiGoo


No cóż, nastała ta chwila. Więcej >>


Komentarzy: 17

Resident Evil: Twilight
Sobota, 09 grudnia 2006, 15:09, by MiGoo


W sieci pojawiła się strona kolejnego moda opartego na uniwersum Resident Evil. Mowa o Resident Evil: Twilight, który będzie rozszerzeniem do ostatnio bardzo popularnej gry FPP - Half-Live 2. Więcej >>


Komentarzy: 0

Urodzinowy konkurs
Sobota, 09 grudnia 2006, 15:12, by MiGoo


Przypominam, że dziś kończymy przyjmowanie odpowiedzi związanych z naszym jubileuszowym konkursem. Tak więc każdy, kto ma ochotę zgarnąć film Resident Evil na DVD, kubki czy naszywki z motywami Residentowymi, ma na to czas jeszcze do północy. Więcej >>


Komentarzy: 2

6 lat MWRC - 6 years of MWRC
Niedziela, 10 grudnia 2006, 14:19, by Redakcja MWRC: RE HQ


Tak, to już całe 6 lat Muzeum istnieje w sieci, oferując Wam wszystko to, co można odnośnie serii Resident Evil. Więcej >>


Komentarzy: 7

Nie będzie czwartej części filmu ?
Piątek, 15 grudnia 2006, 20:14, by Linki


Serwis ComingSoon.net podał, że nie będzie czwartej części filmu Resident Evil. Więcej >>


Komentarzy: 8

Resident Evil 4 na PC już w grudniu?
Wtorek, 19 grudnia 2006, 22:58, by MiGoo


Wikipedia na swojej stronie poświęconej Resident Evil 4 podaje informację, jakoby premiera portu Resident Evil 4 na PC ma mieć miejsce już 22 grudnia w Europie, natomiast w USA 27 grudnia. Więcej >>


Komentarzy: 21

Figurki na 10-lecie serii dostępne w Polsce
Czwartek, 21 grudnia 2006, 18:45, by Mr_Zombie


W internetowym sklepie Aliens Group są już w sprzedaży figurki przygotowane na 10-lecie serii Resident Evil, czyli Jill, Chris, Hunk oraz zombiak. Więcej >>


Komentarzy: 2

Resident Evil 5 - w 2008r.
Czwartek, 21 grudnia 2006, 21:21, by Mr_Zombie


W wywiadzie dla Famitsu Xbox 360, Jun Takeuchi - producent gry - zdradził, iż Resident Evil 5 zostanie prawdopodobnie wydane dopiero w 2008 roku.

Poza tym powiedział, iż twórcy wciąż dążą do tego, by gra chodziła w 60fps oraz, że skupiają się... Więcej >>


Komentarzy: 2

Wesołych Świąt !!!
Niedziela, 24 grudnia 2006, 15:33, by MiGoo


Wszystkim czytelnikom i fanom naszej strony życzymy zdrowia, szczęścia, pomyślności, wielu Residentów oraz konsol w bardzo niedalekiej przyszłości (najlepiej już dziś pod choinką), a także tego, by nasza ukochana seria sruvival-horror nigdy się nam... Więcej >>