RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Biohazard Incubate
Poniedziałek, 01 stycznia 2007, 18:10, by MiGoo


Na stronie The Horror Is Alive znalazł się bardzo ciekawy kąsek dla każdego fana serii Resident Evil, a w szczególności fana Resident Evil 4. Więcej >>


Komentarzy: 14

Kolejny Resident Evil na Dual Screena?
Wtorek, 09 stycznia 2007, 18:54, by MiGoo


Po sieci krążą plotki, jakoby Capcom miał zamiar wydać kolejną część sagi Resident Evil na flagową kieszonsolkę Nintendo - Dual Screena. Więcej >>


Komentarzy: 5

Umbrella Chronicles
Wtorek, 09 stycznia 2007, 19:20, by MiGoo


W sieci pojawiły się informacje dotyczące zapowiedzianej już jakiś czas temu całkowicie nowej części Resident Evil na najnowszą konsolę firmy Nintendo - Wii. Więcej >>


Komentarzy: 12

Najlepiej sprzedające się serie gier
Środa, 17 stycznia 2007, 09:19, by Linki


Brytyjski dziennik ,,The Independent'' stworzył listę najlepiej sprzedających się serii gier wideo. Seria Biohazard/Resident Evil uklasyfikowała się na 14 pozycji.

1. Mario (Nintendo): 193 Mio. St.
2. Pokémon (Nintendo): 155 Mio. St.
3. Więcej >>


Komentarzy: 5

Nowe info o Resident Evil: Umbrella Chronicles? [nie potwierdzone]
Sobota, 20 stycznia 2007, 02:06, by Mr_Zombie


Japoński serwis Quiter ujawnił kilka nowych informacji o szykowanym na Wii Resident Evil: Umbrella Chronicles i wynika z nich coś zupełnie innego niż to, co do tej pory o tej grze słyszeliśmy.

Jak podaje serwis, wbrew wcześniejszym... Więcej >>


Komentarzy: 7

Pierwsze screeny z Resident Evil 4 PC ?
Sobota, 27 stycznia 2007, 21:55, by Linki


Na azjatyckim forum NETSHOW CAPCOM zaprezentowano screeny które rzekomo pochodzą z konwersji najnowszego residenta na PC. Nie wiadomo czy gra bedzię tak wyglądała w finale. Nie wiadomo też czy będzie obsługiwała mysz. Więcej >>


Komentarzy: 1

Brak obsługi myszy w Resident Evil 4 PC
Sobota, 27 stycznia 2007, 23:17, by Linki


Przed chwila pojawił się news o screenach Resident Evil 4 PC a teraz pojawiły się screeny z menu opcji z których możemy się dowiedzieć m.in że gra nie obsługuje myszki. Więcej >>


Komentarzy: 22

Famitsu Top 20
Poniedziałek, 29 stycznia 2007, 11:31, by Linki


Po raz kolejny Famitsu publikuje listę najbardziej wyczekiwanych tytułów w Kraju Kwitnącej Wiśni. Resident Evil 5 spadło z drugiego miejsca na trzecie.

1. Final Fantasy XIII (PS3, Square Enix)
2. Więcej >>