RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Resident Evil 5 - bestia z morza....:P
Niedziela, 01 lutego 2009, 19:09, by nemesisdestro


Kolejny filmik z gameplay i to nie byle jaki ponieważ jest to prawdopodobnie kolejna walka z bossem tym razem atakującego nas z jakiegoś zbiornika (?) filmik krótki ale bogaty w akcje... Więcej >>


Komentarzy: 2

Pierwsze recenzje Resident Evil 5 i....
Środa, 04 lutego 2009, 23:02, by nemesisdestro


Jak się okazuje pojawiło się już kilka recenzji Resident Evil 5, między innymi od Official Playstation Magazine ( na razie tylko w USA )
gdzie otrzymał ocenę 5/5 , The Official X Box magazine gdzie zdobył ocenę 9/10, gra jak widać bardzo... Więcej >>


Komentarzy: 6

Resident Evil 5 - wrażenia z pierwszych 3 rozdziałów
Piątek, 06 lutego 2009, 20:57, by nemesisdestro


Zanim będziemy mieli okazję przeczytać pełną recenzję, Ign.com postanowiło podzielić się wrażeniami z pierwszej połowy Resident Evil 5. Więcej >>


Komentarzy: 7

El Gigante i wywiad z Weskerem ;)
Środa, 11 lutego 2009, 19:41, by nemesisdestro


Famitsu opublikowało parę zdjęć z kolejnym bossem tym razem postać wydaje się być bardzo znajoma ;) to nikt inny jak nowa wersja El Gigante, poza tym mamy także wywiad z Kenem Lally, który w najnowszej części gra Weskera w sekwencjach motion... Więcej >>


Komentarzy: 3

Nowy trailer Resident Evil 5
Piątek, 13 lutego 2009, 18:42, by Deus Ex


Pojawił się nowy trailer z Resident Evil 5.

Jest bardzo interesujący, oczywiście musiał się skończyć w najciekawszym momencie... Więcej >>


Komentarzy: 20

Resident Evil 5 - screeny z członkami B.S.A.A. + behind Resident Evil 5
Wtorek, 17 lutego 2009, 17:09, by nemesisdestro


ign.com opublikował kilka screen'ów z Resident Evil 5 dzięki czemu możemy lepiej przyjrzeć się członkom BSAA wspierających Chris's i Sheeva'e ( choć ten gość w masce przeciwgazowej ewidentnie kojarzy mi się z Hunkiem :P ).
Oprócz tego coś... Więcej >>


Komentarzy: 6

Czwarta część Viral Campaign
Środa, 18 lutego 2009, 22:02, by Deus Ex


Pojawiła się czwarta część Viral Campaign, o tytule Bridge. Więcej >>