RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

IGN Presents the History of Survival Horror
Niedziela, 01 listopada 2009, 15:07, by nemesisdestro


W ramach cyklu "13 Days of Fright" ign.com wydał szereg artykułów skupiających się na horrorowych klimatach ( to w ramach tego cyklu pojawił się m.in. artykuł opisujący genezę i historię serii Resident Evil, przedstawioną w newsach jakiś czas temu). Więcej >>


Komentarzy: 0

II Zlot Fanów Resident Evil - pierwsze info
Niedziela, 01 listopada 2009, 18:42, by WESKER-DL


Spotkanie fanów Resident Evil od zawsze było wyjątkowym czasem, który pozostawał w pamięci każdego uczestnika. Dziś w święto zmarłych mam przyjemność ogłosić, że oficjalne informacje na temat II Zlotu Fanów Resident Evil stały się faktem. Więcej >>


Komentarzy: 0

Update oficjalnej strony Resident Evil:DC
Poniedziałek, 02 listopada 2009, 15:20, by nemesisdestro


Oficjalna strona gry Darkside Chronicles doczekała się update'u w postaci nowej grafiki w tle oraz minigry która wrzuca nas na krótką chwilę do Ameryki Południowej wraz z Leonem i Jack'iem ;) .Link... Więcej >>


Komentarzy: 0

Antartica awaits....nowy filmik z Resident Evil:DC
Środa, 04 listopada 2009, 13:47, by nemesisdestro


Poniżej link do nowego filmiku przedstawiającego gameplay z Resident Evil:Darkside Chronicles, tym razem przedstawia on wydarzenia z Antarktyki znane z Code Veronica, obejrzeć można między innymi Nosferatu, Bazę Umbrella'i w nowej szacie graficznej... Więcej >>


Komentarzy: 1

Resident Evil: Darkside Chronicles Hands-on
Czwartek, 05 listopada 2009, 12:44, by nemesisdestro


Kolejny prawdopodobnie już ostatni artykuł dotyczący wrażeń z gry, tym razem odnosi się do "Operation Javier" na szczęście artykuł nie posiada spoilerów a dotyczy on wyłącznie samej rozgrywki, skupiając się m.in. Więcej >>


Komentarzy: 1

Kolejny zwiastun z Resident Evil: TDC
Czwartek, 05 listopada 2009, 19:21, by WESKER-DL


Premiera gry Resident Evil: The Darkside Chronicles odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, ale firma Capcom chce jeszcze bardziej podsycić atmosferę wypuszczając kolejny zwiastun gry. Więcej >>


Komentarzy: 2

Fotki Kolekcjonerskiej edycji Resident Evil:DC
Piątek, 06 listopada 2009, 12:48, by nemesisdestro


Jak się okazuje wraz z premierą Resident Evil:DC robi się też głośno na temat jej kolekcjonerskiego wydania dostępnego w Japonii w styczniu przyszłego roku. Więcej >>


Komentarzy: 0

Wieści z planu Resident Evil:Afterlife
Sobota, 07 listopada 2009, 21:05, by nemesisdestro


Po okresie ciszy na temat czwartej części filmu z serii Resident Evil, pojawiło się kilka dość zaskakujących informacji na jego temat a to za sprawą Twittera Milli Jovovich, grającą rzecz jasna główną protagonistkę filmu, Alice. Więcej >>


Komentarzy: 9

Zdjęcia z planu Resident Evil: Afterlife
Poniedziałek, 09 listopada 2009, 12:00, by nemesisdestro


Kolejne wieści z planu Afterlife, tym razem pierwsze zdjęcia z planu filmowego, na których obejrzeć możemy Millę Jovovich, Wentwortha Millera, oraz Ali Larter czyli filmowych Alice, Chris'a i Claire Redfieldów. Więcej >>


Komentarzy: 4

wieści o komiksie Resident Evil
Poniedziałek, 09 listopada 2009, 20:42, by nemesisdestro


na jakiś czas przed premierą Resident Evil 5 pojawił się komiks spod znaku Resident Evil, jak do tej pory za oceanem ukazały się dwa odcinki, które jednakże nie zafascynowały czytelników. Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil 5: Alternative Edition jednak jako DLC!
Wtorek, 10 listopada 2009, 12:00, by nemesisdestro


Chris Kramer na Capcom-Unity.com potwierdził że Resident Evil 5: Alternative Edition będzie dostępny jako download content zarówno na terenie Ameryki Północnej jak i na Starym Kontynencie. Więcej >>


Komentarzy: 2

Resident Evil:DC bonusy, nowe stroje i postaci!
Środa, 11 listopada 2009, 16:15, by nemesisdestro


Na łamach Famitsu ukazał się kolejny artykuł, zawierający sporą ilość zdjęć co ciekawe dostrzec możemy nowe kostiumy dla Leona (jego strój znany z Resident Evil 4 ) oraz Claire a także dostrzec możemy screeny, które prezentują zdaje się że nic... Więcej >>


Komentarzy: 1

Skany z Famitsu - lepsza rozdzielczość
Czwartek, 12 listopada 2009, 10:12, by nemesisdestro


Poniżej linki do skanów z wcześniejszego newsa, w znacznie lepszej jakości... Więcej >>


Komentarzy: 0

Konkurs na Capcom Unity dla fanów Resident Evil
Czwartek, 12 listopada 2009, 14:53, by nemesisdestro


Aby uczcić nadejście Resident Evil:Darkside Chronicles na rynek amerykański (17.XI.09) , Capcom-Unity.com postanowiło zorganizować konkurs dla fanów serii, zwycięzcy mają szanse wygrać Resident Evil 5 ( na PS3, X360 bądź PC ), Resident Evil... Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil:DC - dwa trailery! + preorderowy bonus
Piątek, 13 listopada 2009, 13:59, by nemesisdestro


e-Capcom.com oferuje drobne upominki wraz z kupnem Resident Evil:DC w formie preorderu ( dotyczy to zarówno edycji zwykłej jak i kolekcjonerskiej). Owym bonusem jest breloczek / smycz z logiem Biohazard. Więcej >>


Komentarzy: 1

Trailery z Resident Evil:DC c.d.
Sobota, 14 listopada 2009, 11:59, by nemesisdestro


Poniżej linki do dwóch trailerów - pierwszy to znany od wczoraj link do trailera Tofu - tym razem bez konieczności przewijiania, drugi zaś prezentuje nowe kostiumy dla wszystkich grywalnych postaci, niektóre fajne inne już mniej, oceńcie sami... Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil: Darkside Chronicles - Recenzja od ign.com!
Sobota, 14 listopada 2009, 12:22, by nemesisdestro


Resident Evil:DC doczekało się recenzji na ign.com - gra otrzymała ocenę 8.1 i określona została jako "imponująca". Zgodnie z wypowiedzią recenzenta dużym plusem gry jak i minusem jest kamera. Więcej >>


Komentarzy: 0

Albert Wesker w Lost Planet 2
Wtorek, 17 listopada 2009, 23:23, by WESKER-DL


Dziwne, że flagowa postać-legenda z serii Resident Evil pojawi się sie w grze Lost Planet 2? Dla tych osób, które złożą zamówienia przed premierowe na grę w sieci sklepów GameStop będzie przygotowany bonus w postaci rzeczonej postaci. Więcej >>


Komentarzy: 2

Detale na temat Resident Evil 5: AE w Japonii
Środa, 18 listopada 2009, 10:32, by nemesisdestro


Jak na razie sprawa z Alternative Edition ucichła, niedawno jednak pojawiło się kilka detali odnośnie jego wydania w kraju kwitnącej wiśni. Resident Evil 5:AE ma pojawić się tam 18go lutego, całość ma kosztować 4980 yenów. Więcej >>


Komentarzy: 0

Jill w Afterlife? Nowe plany Andersona?
Środa, 18 listopada 2009, 13:03, by nemesisdestro


Jakiś czas temu na Twitterze Milli Jovovich pojawił się krótki wpis brzmiący następująco:
"Valentine MAY b back..." wpis ten pojawił się dokładnie 9go listopada. Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil 5: Gold Edition?
Czwartek, 19 listopada 2009, 10:17, by nemesisdestro


British Board of Film Classification (organizacja odpowiedzialna za klasyfikację i cenzurą filmów i gier w Wielkiej Brytanii do) dodała do swej bazy danych pozycję pod tytułem Resident Evil 5 Gold Edition - podejrzewa się że pod tym tytułem... Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil 5: AE nowe artworki i kostiumy
Czwartek, 19 listopada 2009, 16:38, by nemesisdestro


Oficjalna strona Resident Evil 5:AE została zaktualizowana, możemy podziwiać m.in. nowe kostiumy dla Chrisa i Sheevy oraz świeże artworki Jill i Chrisa. Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil 2 dostępny na PSN!
Piątek, 20 listopada 2009, 10:35, by nemesisdestro


Resident Evil 2 stał się pozycją dostępną na PlayStation Network w USA, kosztuje $5.99 . Więcej >>


Komentarzy: 0

O Gold Edition raz jeszcze...
Piątek, 20 listopada 2009, 21:40, by nemesisdestro


Na gram.pl pojawiło się kilka dodatkowych informacji na temat Resident Evil 5: Gold Edition po szczegóły zapraszamy do linka.

Dziękujemy Chris_BSAA za informacje i linka do... Więcej >>


Komentarzy: 0

Wywiad z Chrisem Redfield'em ;)
Sobota, 21 listopada 2009, 14:40, by nemesisdestro


W poniższym linku znajduje się kolejny wywiad prosto od Unwired TV tym razem z Rogerem Craig Smithem, odtwórcą roli Chrisa w Resident Evil 5 oraz Resident Evil:Darkside Chronicles. Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil 5 Alternative Edition nie dla pecetowców
Sobota, 21 listopada 2009, 17:02, by nemesisdestro


Jak do tej pory wszystkie informacje o Alternative Edition dotyczyły wersji na X360 i PS3, nic nie wspominano o PC. Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil 5: AE nowe screeny + nowy przeciwnik!
Sobota, 21 listopada 2009, 20:49, by nemesisdestro


Na stronie ve3d.ign.com obejrzeć można szereg nowych screenów z dodatka do Resident Evil 5, w tym, uwaga: nowego przeciwnika, którego spotykamy w rozdziale "Lost in Nightmares" swoją posturą tudzież atrybutami przypomina trochę Executioner'a z gry... Więcej >>


Komentarzy: 0

O scenariuszach z Resident Evil 5 - POWAŻNE SPOILERY!
Poniedziałek, 23 listopada 2009, 23:00, by nemesisdestro


Na stronie residentevil.com.br (Resident EvilVIL) pojawiły się detale na temat nowych scenariuszy dostępnych w Alternative Edition. Więcej >>