RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Resident Evil 5 lepsze od Resident Evil 2
Czwartek, 04 lutego 2010, 14:00, by nemesisdestro


....w liczbie sprzedanych egzemplarzy. Więcej >>


Komentarzy: 2

Bonusy przed premierą...
Czwartek, 04 lutego 2010, 14:06, by nemesisdestro


W związku z nadchodzącą premierą Resident Evil 5: Gold Edition/ Alternative Edition zarówno na PSN jak i Xbox Live przygotowywane są różne bonusy. Więcej >>


Komentarzy: 2

Trzecia rocznica Forum MWRC
Sobota, 06 lutego 2010, 17:42, by Redakcja


Mija właśnie trzeci rok od powstania Forum MWRC: Resident Evil HQ. Więcej >>


Komentarzy: 0

Info o Alternative Edition...
Wtorek, 09 lutego 2010, 11:13, by nemesisdestro


Pojawił się wieści iż w sieci znajdują się skany (być może z Famitsu) potwierdzające jakoby Rebecca i Barry mieli pojawić się jako grywalne postacie w Mercenaries Reunion, jak wcześniej spekulowano - na chwile obecną pozostaje czekać na dowód w... Więcej >>


Komentarzy: 1

Go get them Barry!
Środa, 10 lutego 2010, 11:06, by nemesisdestro


Poniżej obejrzeć można skany z Famitsu prezentujące Rebecca'ę i Barry'ego w akcji podczas Mercenaries Reunion. Więcej >>


Komentarzy: 3

Brakuje tylko broni...
Środa, 10 lutego 2010, 11:14, by nemesisdestro


Japońska strona poświęcona Alternative Edition została odświeżona o kilka nowych gadżetów z logiem BSAA. Więcej >>


Komentarzy: 0

Soundtrack Resident Evil 5 w natarciu
Środa, 10 lutego 2010, 11:24, by nemesisdestro


Im bliżej wyjścia Gold Edition tym Capcom bardziej nabiera tempa. Resident Evil 5 jest uczestnikiem w walce o nagrodę w kategorii Best Sound Editing: Computer Entertainment w tegorocznym Golden Reel Awards, które odbędzie się 20-go lutego. Więcej >>


Komentarzy: 0

Re5 na żądanie + ciąg dalszy screenów
Czwartek, 11 lutego 2010, 10:48, by nemesisdestro


Na Xbox Live, w ramach oferty "On demand" zostanie wydany Resident Evil 5. Grę będzie można pobrać już 16-go lutego.

Ponadto to na XBLA dostępne są też pliki z ilustracjami z Marvel vs Capcom 2, możliwe do ściągnięcia na X360. Więcej >>


Komentarzy: 0

Barry i Rebecca - trailery!
Piątek, 12 lutego 2010, 10:50, by nemesisdestro


Jak należało się tego spodziewać, pojawiły się w końcu filmiki prezentujące najnowsze postaci w akcji. Więcej >>


Komentarzy: 0

Lost in Nightmares...fragmenty z gry
Sobota, 13 lutego 2010, 14:15, by nemesisdestro


Osoby, które nie wciąż jeszcze nie mają dość oglądania filmików i różnych materiałów z Gold Edition, zapraszamy do obejrzenia poniższego trwającego nieco ponad 3 minuty materiału z rozdziału Lost in Nightmares, w każdym razie o ile nie macie nic... Więcej >>


Komentarzy: 2

Albert na Zagubionej Planecie...
Poniedziałek, 15 lutego 2010, 12:37, by nemesisdestro


Jak informowaliśmy jakiś czas temu, Albert Wesker jest bonusową postacią dla osób, które zamówią pre order gry Lost Planet 2.
Dziś przedstawiamy filmik, prezentujący Alberta w akcji.

Podziękowania dla Bzdursky'ego za info i... Więcej >>


Komentarzy: 0

Dodatki na X360
Poniedziałek, 15 lutego 2010, 12:49, by nemesisdestro


Capcom za pośrednictwem X box Live Marketplace wypuścił nowy bonus dla posiadaczy Resident Evil 5. Więcej >>


Komentarzy: 2

Resident Evil 4 dla początkujących....
Wtorek, 16 lutego 2010, 00:11, by nemesisdestro


Na japońskiej stronie iTunes App Store, znalazł się "Resident Evil 4 mobile edition for beginners" na iPoda.
Zawartość gry jest taka sama jak gry zwykłej, która ukazała się na tej stronie jeszcze w zeszłym roku, różnicą jest fakt że tym razem... Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil 5 już dostępny...
Środa, 17 lutego 2010, 00:40, by nemesisdestro


Jak niedawno informowaliśmy "podstawowa" wersja Resident Evil 5 na X360 stanie się pozycją dostępną do ściągnięcia poprzez Xbox live w ramach oferty "On demand". Teraz stało się to faktem. Więcej >>


Komentarzy: 0

Zagub się w koszmarach...
Czwartek, 18 lutego 2010, 10:39, by nemesisdestro


Jak wiadomo wczoraj pierwsza część dodatków do Resident Evil 5 uderzyła na Xbox Live, wśród nich m.in. Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil 5 Gold Edition - jeszcze jeden trailer
Piątek, 19 lutego 2010, 10:17, by Chris93


Z okazji premiery Resident Evil 5:Alternate Edition na PS3 w Kraju Kwitnącej Wiśni pojawił się ostatni trailer, prezentujący Resident Evil 5:Alternate Edition w akcji, jednak jest to dokładnie ten sam trailer co promował Resident Evil 5 na kilka... Więcej >>


Komentarzy: 0

Lost in Nightmares - recenzje + Avatary dla X360
Piątek, 19 lutego 2010, 10:36, by nemesisdestro


Serwis Eurogamer dokonał recenzji najnowszego dodatku do Resident Evil 5. Lost in Nightmares został oceniony na 9/10 , pochwalony został m.in. Więcej >>


Komentarzy: 4

Easter Egg w Lost in Nightmares! + filmik z Desperate Escape
Sobota, 20 lutego 2010, 12:30, by nemesisdestro


Serwis Joystiq podzielił się ciekawym sekretem dotyczącym scenariusza Lost in Nightmares otóż zgodnie z opisem, kiedy kilkukrotnie spróbujemy otworzyć frontowe drzwi posiadłości w głównym hallu pojawi się wiadomość w postaci znaku zapytania a co... Więcej >>


Komentarzy: 1

Desperate Escape - pierwsze wrażenia / recenzje...
Środa, 24 lutego 2010, 14:29, by nemesisdestro


Jak wiadomo 3-go (X360) i 4-go (PS3) marca ukazuje się kolejny DLC do Resident Evil 5, zawierający scenariusz "The Desperate Escape" skupiający się na wydarzeniach z ostatnich chwil głównego scenariusza Resident Evil 5-ki lecz z perspektywy Jill i... Więcej >>


Komentarzy: 0

Alternative Edition - wyniki sprzedaży (Japonia)
Czwartek, 25 lutego 2010, 01:04, by nemesisdestro


Według przecieku z Famitsu (raport z 15 - 21-go lutego), DLC do Resident Evil 5 w kraju kwitnącej wiśni sprzedał się do tej pory w ilości 140 100 sztuk na konsolę PS3, tym samym wyprzedzając już choćby Darkside Chronicles ( 121,500 sztuk) ,... Więcej >>


Komentarzy: 3

muzyka do ściagnięcia ( X360)
Czwartek, 25 lutego 2010, 15:50, by nemesisdestro


Na Xbox Live marketplace można ściągnąć utwór z Lost in Nightmares zatytułowany "Spencer's Mansion" za cenę 240 MSP. Więcej >>


Komentarzy: 0

Wesker na Zagubionej Planecie dla wszytstkich :)
Piątek, 26 lutego 2010, 12:27, by nemesisdestro


Ostatnio Capcom ogłosił iż postać Alberta Weskera, który ma się pojawić w grze Lost Planet 2 nie będzie exclusivem w ramach współpracy z GameStop (dostęp do tej postaci miały mieć tylko osoby, które zamówiły preorder LP2). Więcej >>