RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Jill Valentine w Afterlife potwierdzona !!!
Wtorek, 01 czerwca 2010, 14:03, by Chris93


Milla Jovovich na Twitterze napisała: "Aby odpowiedzieć na wiele pytań za jednym zamachem, TAK! wspaniała i utalentowana Sienna Guillory powraca jako Jill Valentine w Resident Evil 4."
Podziękowania dla Recoila za info i... Więcej >>


Komentarzy: 1

31-sze urodziny Capcom'u
Środa, 02 czerwca 2010, 19:05, by nemesisdestro


30-go maja firma Capcom obchodziła swoje 31-sze urodziny, w związku z tym serwis ign.com postanowił stworzyć ranking 5-ciu topowych serii, znanego japońskiego delevopera. Więcej >>


Komentarzy: 0

Dwa słownie nowe screeny z Resident Evil Afterlife.
Środa, 02 czerwca 2010, 19:10, by Chris93


Na ign.com pojawiły się dwa nowe zdjęcia z nadchodzącej wielkimi krokami czwartej odsłony Resident... Więcej >>


Komentarzy: 0

Capcom prezentuje - lista tytułów na E3
Wtorek, 08 czerwca 2010, 09:35, by nemesisdestro


W związku z tym że E3 jest już tuż, tuż, Capcom postanowił ujawnić tytuły, które zostaną zaprezentowane na tej imprezie a są wśród nich:

Marvel vs. Więcej >>


Komentarzy: 0

Capcom i Resident Evil Afterlife
Wtorek, 08 czerwca 2010, 09:49, by nemesisdestro


w linku poniżej możecie przeczytać artykuł stanowiący analizę wywiadu z prezesem Capcomu, Haruhiro Tsujimoto, który odnosił się do tego jak ów znana firma developerska będzie starać się wykorzystywać różnego rodzaju nawiązania i tytuły oparte na... Więcej >>


Komentarzy: 1

Hity z Dreamcasta - wielki comeback
Piątek, 11 czerwca 2010, 07:54, by Chris93


Gry z konsoli Segi powrócą tym razem dzięki usługom internetowym konsol obecnej generacji tj. XBL (X360) i PSN (PS3). Gry mają mieć tekstury w wyższej rozdzielczości oraz system Achievementów (Xbox 360) i Trofeów (PlayStation 3). Więcej >>


Komentarzy: 2

Nowy plakat Resident Evil: Afterlife
Sobota, 12 czerwca 2010, 17:45, by nemesisdestro


Poniżej link do nowego plakatu promującego... Więcej >>


Komentarzy: 0

Afterlife - nowy trailer
Sobota, 12 czerwca 2010, 17:57, by nemesisdestro


Jakiś czas temu przedstawiony został nowy trailer do czwartej części filmowej serii Resident Evil - trailer zdaje się zdradzać sporo z linii fabularnej, poza tym ów filmik jest niezbyt dobrej jakości - najprawdopodobniej lepsza wersja ukazać się ma... Więcej >>


Komentarzy: 0

Wieści z E3 - Resident Evil Revelations zapowiedziane
Wtorek, 15 czerwca 2010, 19:52, by nemesisdestro


Podczas konferencji Nintendo, zapowiedziano nową konsolę o nazwie Nintendo 3DS, podczas jej prezentacji przedstawiono tytuły, które mają się ukazać na ową konsolę - wśród nich znalazło się właśnie owe Resident Evil: Revelations.
Niestety tyle... Więcej >>


Komentarzy: 0

trailer Resident Evil: Afterlife - lepsza jakość
Wtorek, 15 czerwca 2010, 20:29, by nemesisdestro


Poniżej link do ostatniego traileru Resident Evil: Afterlife, w znacznie lepszej jakości

podziękowania dla Chris_BSAA za... Więcej >>


Komentarzy: 0

Revelations - screeny
Wtorek, 15 czerwca 2010, 22:29, by Redakcja


W poniższym linku można podziwiać screeny z najnowszego Resident Evil na Nintendo 3DS - Resident Evil... Więcej >>


Komentarzy: 2

Resident Evil 5, Resident Evil: Revelations, Marvel vs Capcom 3 - wieści
Środa, 16 czerwca 2010, 16:00, by nemesisdestro


Na tegorocznym E3 sporo się dzieje i zdaje się że fani Capcomu nie mogą narzekać, z pewnością jest to udany okres dla Chrisa Redfielda, który przeżywa swoją drugą młodość ;)

Póki co ogłoszono że dla Resident Evil 5: Gold Edition/ Alternative... Więcej >>


Komentarzy: 9

Raz jeszcze o Revelations - wywiad
Czwartek, 17 czerwca 2010, 17:54, by nemesisdestro


Poniżej link do wypowiedzi Keiji'ego Inafune, człowieka zajmującego jedno z wyższych stanowisk przy developingu w firmie Capcom

W skrócie, Inafune zapewnił że nadchodzący Resident Evil będzie całkowicie oryginalną produkcją, która sprawi że... Więcej >>


Komentarzy: 0

Pogłoski na temat trailera Resident Evil: Revelations
Czwartek, 17 czerwca 2010, 18:17, by nemesisdestro


Na E3 został przedstawiony ponoć trailer z najnowszego residenta, w sieci już można przeczytać o tym co w owym trailerze można obejrzeć:

Przywiązany do krzesła Chris jest przesłuchiwany przez jakąś kobietę ( spekulacje donoszą że chodzi o... Więcej >>


Komentarzy: 3

Resident Evil 5: Gold Edition i PlayStation Move.
Sobota, 19 czerwca 2010, 21:55, by Chris93


Serwis Internetowy IGN opublikował fragment rozgrywki przy którym wykorzystywana jest nowa "zabawka" od Sony, czyli PlayStation Move. Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil i PSP.
Sobota, 19 czerwca 2010, 21:57, by Chris93


Niejaki Jack Tretton powiedział, że do końca grudnia bieżącego roku na PSP pojawi się 70 tytułów. Według serwisu ppe.pl na konsolce jeszcze w tym roku ma się pojawić Resident Evil. Jak wiadomo na E3 nic nie wspomniano o "Rezydencji Zła" na PSP. Więcej >>


Komentarzy: 2

Resident Evil Afterlife trailer HD
Poniedziałek, 21 czerwca 2010, 13:36, by nemesisdestro


Poniżej po raz kolejny do trailera z Afterlife, jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji obejrzeć - tym razem w wersji HD

Podziękowania dla Slayera za... Więcej >>


Komentarzy: 1

Pierwszy trailer z Resident Evil Revelations na N3DS!
Wtorek, 22 czerwca 2010, 11:15, by MiGoo


W sieci ukazał się pierwszy trailer zapowiadający Resident Evil Revelations na nową przenośną konsolkę Nintendo 3DS. Prawdopodonie jest to ten sam trailer, jaki został zaprezentowany na tegorocznych targach E3. Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil Revelations - trailer z E3!
Wtorek, 22 czerwca 2010, 14:41, by nemesisdestro


Tak, tak dzięki youtube możemy cieszyć się możliwością obejrzenia trailera z Revelations, który nawiasem mówiąc wygląda bardzo ciekawie, stawia wiele pytań i sprawia że z niecierpliwością będziemy czekać na dalsze wieści o tej grze. Więcej >>


Komentarzy: 7

Resident Evil Revelations - nowe screeny!
Środa, 23 czerwca 2010, 14:51, by nemesisdestro


Od chwili kiedy Revelations zostało zapowiedziane na E3 materiały o tej grze zdają się wypływać ze wszystkich możliwych czeluści internetu, poniżej prezentujemy link do kilku nowych screenów prezentujących Jill i Chris'a w akcji, zombie, łódź oraz... Więcej >>


Komentarzy: 2

Resident Evil 5 z 75% obniżką na Steame
Sobota, 26 czerwca 2010, 18:44, by Chris93


Resident Evil 5 w wersji na PC doczekał się obniżki swojej ceny o 75%. Więcej >>


Komentarzy: 0

Takeuchi i Resident Evil 6
Poniedziałek, 28 czerwca 2010, 12:32, by nemesisdestro


W wywiadzie dla 4gamer.com Jun Takeuchi, człowiek odpowiedzialny za Resident Evil 5 oraz Lost Planet 2 potwierdził że nie planuje pracować nad Resident Evil 6.

"Nie biorę udziału przy Resident Evil 6. Więcej >>


Komentarzy: 1

Analiza trailera Afterlife
Środa, 30 czerwca 2010, 11:09, by nemesisdestro


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do analizy drugiego trailera Resident Evil: Afterlife'a gdzie można zapoznać się ze spekulacjami, które mogą być mniej lub bardziej trafne ;) oczywiście zapraszamy też do dyskusji nad filmem na naszym... Więcej >>