RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Klip z Afterlife ( spoilery) + nowy Resident Evil na TGS?
Środa, 01 września 2010, 18:08, by Redakcja


Dzięki wprawnemu oku revil'a92, poniżej znajdziecie link do nowego klipu przedstawiającego sceny z Resident Evil: Afterlife, wśród nich m.in. Więcej >>


Komentarzy: 0

Kolejne screeny z Resident Evil: Afterlife
Środa, 01 września 2010, 20:15, by Redakcja


Serwis ultimate-re.com zaprezentował trochę screenów ze zbliżającego się "Resident Evil: Afterlife".

Podziękowania dla naszego stałego informatora Chrisa_BSAA za info... Więcej >>


Komentarzy: 0

Soundtrack z Resident Evil Afterlife
Czwartek, 02 września 2010, 13:22, by Redakcja


Serwis ultima-re.com nie szczędzi fanom informacji dotyczących zbliżającej się wielkimi krokami czwartej części filmu spod znaku Resident Evil. Więcej >>


Komentarzy: 0

O Resident Evil 6 słów parę
Czwartek, 02 września 2010, 13:35, by Redakcja


Serwis gram.pl podzielił się z fanami wiedzą na temat szóstej części Resident Evil. Jak twierdzi jedna z Capcomowskich szych, Keiji Inafune, możemy spodziewać się przedstawienia tytułu już wkrótce. Więcej >>


Komentarzy: 4

Cosplay i Jill
Piątek, 03 września 2010, 11:51, by Chris93


Dziś mam dla was zdjęcia pewnej pani, która przypomina Jill Valentine odzianą w Battle Suit. Więcej >>


Komentarzy: 1

Dead Rising ponad Resident Evil wg Capcom'u?
Piątek, 03 września 2010, 14:01, by nemesisdestro


Wieść ta może okazać się zaskakująca lub nawet szokująca dla niektórych. Więcej >>


Komentarzy: 1

Nowe Screeny,plakaty oraz filmik z Resident Evil Afterlife
Sobota, 04 września 2010, 13:25, by Chris_BSAA


Na stronie ultimate-re.com pojawiły się nowe fotki z filmu,plakaty oraz filmik z premiery filmu w Tokio. Więcej >>


Komentarzy: 2

Resident Evil Afterlife: Claire i Egzekutor...
Niedziela, 05 września 2010, 00:08, by Chris93


Pełna scena walki pomiędzy Claire a Axe Manem jest dostępna na YouTube. Więcej >>


Komentarzy: 0

Zadaj pytanie Milli Jovovich!
Poniedziałek, 06 września 2010, 23:25, by nemesisdestro


Jutro od 17:30 ( jeśli dobrze przeliczyłem godziny ;) ) na Twiterze aktorka odgrywająca rolę głównej protagonistki filmowej serii Resident Evil - Milla Jovovich będzie udzielać odpowiedzi na zadane przez was pytania, po szczegóły zapraszamy do linku... Więcej >>


Komentarzy: 0

Obniżka dodatków do Resident Evil 5 dla X360
Wtorek, 07 września 2010, 10:08, by nemesisdestro


Posiadacze X boxa 360 zaopatrzeni w konto Gold maja okazję nabyć dodatki do Resident Evil 5 po obniżce i tak:

Zestaw Untold Stories ( czyli scenariusze LiN i DE ) dostępne są za 560 MS Points
Desperate Escape za 240 MS Points
Lost in... Więcej >>


Komentarzy: 1

Nowy Spot TV Resident Evil:Afterlife
Wtorek, 07 września 2010, 17:51, by Chris_BSAA


Na serwisie Youtube pojawił się nowy spot TV z filmu Resident Evil Afterlife

Podziękowania dla użytkownika Slayer za link... Więcej >>


Komentarzy: 0

Claire Redfiled i Resident Evil 5 (PS3)
Czwartek, 09 września 2010, 09:56, by nemesisdestro


Poniżej znajdziecie link do wywiadu z Ali Larter, odgrywającą rolę Claire Redfield w Resident Evil: Extinction oraz nadchodzącym Resident Evil: Afterlife.

podziękowania kierujemy do revil'a92 ;)

Oprócz tego wspomnieć należy o kolejnej... Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil - krwawa składanka
Czwartek, 09 września 2010, 10:06, by nemesisdestro


Na ign.com obejrzeć można składankę różnych zgonów które pojawiły się w dotychczas ukazanych 3 częściach filmowej serii Resident Evil, przypomnienie telegraficzne w sam raz przed najnowszym filmem... Więcej >>


Komentarzy: 0

Nowa gra od Mikami'ego i Sudy 51 - nowy horror?
Czwartek, 09 września 2010, 10:20, by nemesisdestro


Niedawno Electronic Arts ogłosiło w Japonii że w przyszłym tygodniu ujawniony zostanie tytuł nad którym pracuje dwóch ludzi, których nazwiska nie mogą być wam obce - Shinji Mikami oraz Suda51 (odpowiedzialny m.in. za Killer 7 czy No More Heroes). Więcej >>


Komentarzy: 0

Archiwa po raz drugi...
Piątek, 10 września 2010, 10:46, by nemesisdestro


Capcom ogłosił wydanie nowej książki zatytułowanej Archives II, jak nazwa wskazuje jest to następca wydanego w 2002 roku albumu prezentującego niewykorzystane materiały od Resident Evil 0 do Resident Evil: Code Veronica.
Całość kosztować ma 2940... Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil: Afterlife - już dziś premiera...
Piątek, 10 września 2010, 12:18, by nemesisdestro


Jak wiadomo, dziś ma swoje miejsce premiera filmu Resident Evil: Afterlife, film na który z pewnością czekało spore grono osób, zapraszamy na forum każdego kto chce dowiedzieć się czegoś o filmie, podzielić się wrażeniami itp itd... Więcej >>


Komentarzy: 0

Recenzja Afterlife i Ocena Move + Resident Evil 5 (ign.com)
Sobota, 11 września 2010, 14:11, by nemesisdestro


Na ign.com przeczytać można dwa artykuły dotyczące Resident Evil:

Pierwszy z nich to recenzja filmu Resident Evil: Afterlife, który otrzymał trzy gwiazdki na pięć możliwych ( osobiście to aż trudno mi uwierzyć że technologia 3D pozwala aż tak... Więcej >>


Komentarzy: 0

Soundtrack z Afterlife + Jill Valentine
Niedziela, 12 września 2010, 11:39, by nemesisdestro


Poniżej znajduje się link gdzie można odsłuchać fragmenty utworów skomponowanych do najnowszego czwartego filmu z serii Resident Evil, trzeba przyznać że stoi na wysokim poziomie gdzieniegdzie przywodząc na myśl pierwszą część ;)

Oprócz tego... Więcej >>


Komentarzy: 0

"Resident Evil 5" powstanie z pomocą fanów ?
Poniedziałek, 13 września 2010, 18:44, by Chris_BSAA


Na stronie Filmweb.pl pojawił się ciekawy artykuł o następnej części filmu Resident Evil.Ma on podobno powstać z pomocą... Więcej >>


Komentarzy: 0

"Resident Evil 5" powstanie z pomocą fanów ?
Poniedziałek, 13 września 2010, 18:44, by Chris_BSAA


Na stronie Filmweb.pl pojawił się ciekawy artykuł o następnej części filmu Resident Evil.Ma on podobno powstać z pomocą... Więcej >>


Komentarzy: 1

Resident Evil: Revelations: stare screeny - nowa grafika ;)
Poniedziałek, 13 września 2010, 21:00, by nemesisdestro


Minęło już trochę czasu odkąd ostatnimi razy informowaliśmy o Resident Evil Revelations, dziś możemy podzielić się informacjami o tym iż sama gra działać będzie na specjalnie przerobionym silniku MT Framework, którego oficjalna nazwa brzmi MT... Więcej >>


Komentarzy: 3

Nowy film Resident Evil w technologii CG!
Wtorek, 14 września 2010, 16:00, by nemesisdestro


Capcom ogłosił w Japonii wydanie kolejnego ( po Degeneration ) filmu Resident Evil w technologii CG, tym razem wspartej technologią 3D, która została użyta przy tworzeniu Avatra bądź Resident Evil: Afterlife. Więcej >>


Komentarzy: 4

Znamy już nową grę od Shinji'ego Mikami!
Środa, 15 września 2010, 16:43, by nemesisdestro


Jak ostatnio zapowiadaliśmy Shinji Mikami i Goichi Suda ( aka Suda 51) tworzą nową grę, która dziś została ujawniona - jest nią Shadows of the Damned, tytuł które zdaje być połączeniem gameplay'a z Resident Evil 4 lub 5 i klimatu jaki znamy z Devil... Więcej >>


Komentarzy: 0

Gry Capcomu na TGS + Wywiad z twórcami ost do Afterlife
Czwartek, 16 września 2010, 16:04, by nemesisdestro


W linku poniżej możecie przeczytać wywiad z Tomandandy - duetem odpowiedzialnym za ścieżką dźwiękową do Resident Evil: Afterlife

Oprócz tego, wiadomo że Capcom planuje zaprezentować na tegorocznym TGS aż 4 gry: Devil May Cry, Dead Rising 2:... Więcej >>


Komentarzy: 0

Więcej spotów z Afterlife
Piątek, 17 września 2010, 23:32, by Chris93


Już po premierze Resident Evil Afterlife, a spoty pojawiają się dalej ;-). Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil 5: Gold Edition Trailer z zastosowaniem PlayStation Move
Sobota, 18 września 2010, 13:20, by Chris93


Na tegorocznych targach Tokyo Game Show 2010 Capcom opublikował zwiastun Resident Evil 5:GE z zastosowaniem kontrolera ruchu (PS Move). Więcej >>


Komentarzy: 0

Albert Wesker potwierdzony w MvC3
Sobota, 18 września 2010, 13:28, by nemesisdestro


Znany antagonista serii Resident Evil został potwierdzony jako postać dostępna w bijatyce Capcomu - Marvel vs Capcom 3.
Trailer przedstawiający co może ta postać,... Więcej >>


Komentarzy: 0

Afterlife zarabia kasę
Poniedziałek, 20 września 2010, 23:23, by nemesisdestro


Resident Evil: Afterlife jest do tej pory najbardziej kasową odsłoną filmowej serii bijąc poprzednią rekordzistkę ( Resident Evil: Extinction, który na rynku międzynarodowym zarobił 97.1 mln. Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil: The Darkside Chronicles porażką.
Wtorek, 21 września 2010, 22:55, by Chris93


Kilka dni temu Capcom podał swoje zyski finansowe za cały rok fiskalny zakończony 31 marca 2010 roku. Resident Evil: The Darkside Chronicles jest oznaczony jako tytuł "niewypał". Więcej >>


Komentarzy: 9

Marvel vs. Capcom 3 - Albert i Chris.
Sobota, 25 września 2010, 11:29, by Chris93


Serwis internetowy adriasang.com opublikował garść nowych screenów które ukazują Chris'a Redfielda i Alberta Wesker'a w... Więcej >>


Komentarzy: 1

Do you smell what the Capcom is cookin' ?
Środa, 29 września 2010, 10:49, by nemesisdestro


Niedawno, Nintendo zorganizowało konferencję prasową w Tokio gdzie rozprawiano na temat N3DS. Więcej >>