RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Resident Evil Operation Raccoon City Spec Ops DLC
Środa, 04 kwietnia 2012, 11:36, by Chris93


W sieci pojawiło się krótkie wideo z nadchodzącego (darmowego) dodatku do ORC w którym przejmiemy kontrolę nad członkami "Echo Six". Materiał filmowy prezentuje w akcji Jill Valentine, która napotka na swojej drodze swojego "starego" znajomego. Więcej >>


Komentarzy: 1

Resident Evil 6 na Captivate 2012 oraz powrót "starych znajomych"?.
Czwartek, 05 kwietnia 2012, 15:06, by Chris93


Serwis internetowy Eveyeye opublikował krótki artykuł na temat listy gier Capcomu które zaprezentuje na corocznej imprezie Captivate za zamkniętymi drzwiami (tylko dla mediów). Więcej >>


Komentarzy: 7

Nowy trailer Resident Evil 6!!!
Wtorek, 10 kwietnia 2012, 14:03, by MiGoo


Niedawno odbyła się coroczna impreza Capcomu - Captivate 2012 (tym razem zorganizowana w Rzymie), na której został oficjalnie zapowiedziany Resident Evil 6. Więcej >>


Komentarzy: 14

Trzy kampanie w Resident Evil 6
Środa, 11 kwietnia 2012, 12:24, by MiGoo


Producent szóstej części Resident Evil (Eiichiro Sasaki) ujawnił, iż gra będzie podzielona na trzy kampanie, których przejście zajmie nam około 30 godzin (10h na każdą z nich!). Więcej >>


Komentarzy: 8

Resident Evil 6 zostanie wydany w polskiej wersji językowej!
Środa, 11 kwietnia 2012, 12:35, by MiGoo


Cenega, oficjalny dystrybutor gier Capcomu na Polskę ujawnił, iż tak jak to miało miejsce w przypadku niedawno wydanego Resident Evil: Operation Raccoon City, również Resident Evil 6 zostanie wydany na konsole (PS3,X360) i PC w polskiej (kinowej) i... Więcej >>


Komentarzy: 2

Biohazard: Operation Raccoon City - soundtrack.
Wtorek, 17 kwietnia 2012, 11:04, by Chris93


Już za trzy dni w KKW na sklepowych półkach ukaże się oficjalny soundtrack z Operation Raccoon City. Japończycy dostaną bonus w postaci utworu zespołu Coldrain tj. "No Escape" który uznany został za motyw przewodni gry. Więcej >>


Komentarzy: 0

Coldrain - "No Escape".
Sobota, 21 kwietnia 2012, 16:24, by Chris93


W poprzednim newsie informowałem was o utworze muzycznym zespołu Coldrain, który został dodany na krążek, jako bonusowy utwór dla Japońskich nabywców soundtracku Operation Raccoon City. Więcej >>