RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Resident Evil 6 na E3 2012
Poniedziałek, 04 czerwca 2012, 10:24, by MiGoo


Już jutro rusza kolejna edycja największych na świecie targów branży gier komputerowych - E3 2012. Z tej okazji Capcom zaprezentował listę tytułów, których dema będzie można obejrzeć na żywo na stworzonej ku temu specjalnej stronie www. Więcej >>


Komentarzy: 0

Trailer i gameplay z Resident Evil 6 (E3 2012)
Poniedziałek, 04 czerwca 2012, 22:56, by MiGoo


Dziś na targach E3 zostały zaprezentowane nowe materiały z nadchodzącego szybkimi krokami Resident Evil 6. Mamy długi, okraszony masą akcji trailer oraz gameplay pochodzący z konferencji Microsoftu. Więcej >>


Komentarzy: 2

Aktualizacja oficjalnej strony Resident Evil 6
Wtorek, 05 czerwca 2012, 08:20, by MiGoo


Capcom po opublikowaniu nowego trailera i gameplay'a (o czym możecie poczytać w poprzednim newsie) zaktualizował oficjalną, japońską stronę Resident Evil 6. A w niej: wstęp fabularny, trailer, opis postaci, opis sposobu rozgrywki oraz screeny. Więcej >>


Komentarzy: 1

Rozwiązanie konkursu
Sobota, 09 czerwca 2012, 14:32, by Redakcja


Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie a sponsorom ze cenne nagrody!


Prawidłowe odpowiedzi są następujące:

1. Zwycięzca otrzyma tytuł szefa wydziału policji w Raccoon na jeden dzień;
2. Więcej >>


Komentarzy: 7

Gameplay'e z Resident Evil 6 (E3 2012)
Poniedziałek, 11 czerwca 2012, 11:00, by MiGoo


Na oficjalnym kanale Capcomu w serwisie YouTube pojawiły się filmy z gry w Resident Evil 6. Możemy podejrzeć jak w akcji sprawuje się Chris, Leon oraz Jake (uwaga na mega spoilery!). Więcej >>


Komentarzy: 0

Nowy gameplay z Resident Evil 6
Czwartek, 21 czerwca 2012, 09:26, by MiGoo


Na swoim oficjalnym kanale YouTube Capcom zamieścił nowy, 20 minutowy, filmik prezentujący początek gry z perspektywy Leona. Więcej >>


Komentarzy: 0

Edycja kolekcojenrska Resident Evil 6! (za jedyne 600 zł...)
Poniedziałek, 25 czerwca 2012, 12:18, by MiGoo


Oficjalny dystrybutor gier Capcomu na Polskę, firma Cenega, poinformowała o wydaniu Resident Evil 6 w wersji kolekcjonerskiej. Zestaw jest dosyć duży, ale cena jeszcze większa... 600 zł to chyba trochę za dużo, jak na nasze polskie realia... Więcej >>


Komentarzy: 6

Resident Evil Damnation na Comic-Con France
Poniedziałek, 25 czerwca 2012, 20:20, by Chris93


Francuski oddział Sony Picture, za pomocą Twittera donosi, że na Comic-Con France 2012 pojawi się wyczekiwany przez fanów serii film Resident Evil Damnation. Więcej >>


Komentarzy: 0

Premiera Resident Evil: Chronicles HD na PS3
Środa, 27 czerwca 2012, 21:11, by MiGoo


Dzisiaj ma miejsce premiera Resident Evil: Chronicles HD na konsolę PlayStation 3, czyli zestaw wydanych pierwotnie na Wii Resident Evil: The Umbrella Chronicles i Resident Evil: The Darkside Chronicles w wyższej rozdzielczości (tylko za... Więcej >>


Komentarzy: 3

Obsada oraz data premiery Resident Evil Damnation ?
Piątek, 29 czerwca 2012, 23:16, by Chris93


W sieci znalazły się już pierwsze niepotwierdzone wieści na temat daty premiery i obsady najnowszego filmu spod szyldu Resident Evil tj. Damnation. Więcej >>