RE Series

 

Other Stuff

 

MWRC

Buttony

  • Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ
  • PSEmu.pl - PlayStation Emulation
  • Wszystko o emulacji i nie tylko!
  • retroage.net - Informacje i zdjęcia gier, konsol i akcesoriów.
  • Zelda Central
  • Inner World - Polski Portal jRPG
  • RPG Maker - Zasoby, Gry, Porady i Skrypty - Tsukuru Archive
  • Wszystko o serii Dead Space
  • Portal Uncharted 3

Nowe filmiki z Resident Evil 6
Niedziela, 01 lipca 2012, 22:15, by MiGoo


Capcom na swojej letniej imprezie organizowanej w Japonii - Summer Jam, pokazał dwa nowe gameplay'e z nadchodzącego coraz szybszymi krokami Resident Evil 6. Więcej >>


Komentarzy: 0

Trailer i recenzja Resident Evil: Chronicles HD Collection
Środa, 04 lipca 2012, 08:38, by MiGoo


Serwis Rely on Horror opublikował na swoich łamach dość obszerną recenzję składanki dwóch celowniczków pierwotnie wydanych na Wii - Resident Evil: The Umbrella Chronicles oraz Resident Evil: The Darkside Chronicles. Więcej >>


Komentarzy: 0

Demo Resident Evil 6 dostępne dla posiadaczy XBoxa 360!
Środa, 04 lipca 2012, 08:58, by MiGoo


Od wczoraj wszyscy posiadacze najnowszej produkcji Capcomu - Dragon's Dogma (na razie jedynie w wersji na XBoxa 360) mogą pobrać z Xbox Live demko Resident Evil 6 (kod uprawniający do pobrania został zawarty na tylnej okładce gry). Więcej >>


Komentarzy: 1

Ada Wong grywalną postacią w Resident Evil 6 ?
Czwartek, 05 lipca 2012, 23:50, by Chris93


Jeden z użytkowników serwisu internetowego Co-Optimus.com, w demie Resident Evil 6 znalazł pliki, które wskazują na to, że Ada Wong może otrzymać swoją własną kampanię. Więcej >>


Komentarzy: 0

Resident Evil: Retribution - nowe zdjęcia.
Piątek, 06 lipca 2012, 11:25, by Chris93


Serwis internetowy kinopoisk.ru/ opublikował parę nowych kadrów pochodzących z Retribution. Zainteresowanych odsyłam do źródła . Więcej >>


Komentarzy: 0

Trailer z Resident Evil: Damnation
Niedziela, 15 lipca 2012, 18:07, by MiGoo


Na komiksowej imprezie Comic-Con rokrocznie organizowanej w USA Capcom zaprezentował nowy trailer z drugiego, animowanego techniką komputerową filmu Resident Evil, noszącego podtytuł: Damnation (pierwszym filmem był Resident Evil: Degeneration). Więcej >>


Komentarzy: 0

Masa nowości z Resident Evil 6 (i nie tylko)...
Niedziela, 15 lipca 2012, 18:40, by MiGoo


W ostatnim czasie pojawiło się niemało nowości (i to nie tylko dzięki Comic-Con) dotyczących Resident Evil 6 o których warto wspomnieć. Więcej >>


Komentarzy: 0

Nowe filmiki z Resident Evil 6 (Comic-Con)
Niedziela, 15 lipca 2012, 18:52, by MiGoo


Serwis IGN zamieścił masę nowych filmów z Resident Evil 6, jakie zostały nagrane podczas testowania nowego dema, w które można było zagrać na konwencie Comic-Con odbywającym się w San Diego w USA. Więcej >>


Komentarzy: 0

Nowy trailer z Resident Evil 6 (Comic-Con)
Wtorek, 17 lipca 2012, 20:02, by MiGoo


Capcom nie daje nam odpocząć od swojego nowego, flagowego produktu na ten rok, czyli kolejnej części Resident Evil... Więcej >>


Komentarzy: 3

Filmów z Resident Evil 6 nigdy za wiele...
Piątek, 20 lipca 2012, 08:40, by MiGoo


Comic-Con nie daje o sobie zapomnieć - po opublikowaniu na konwencie przez Capcom nowego trailera kilka dni temu, tym razem pojawiły się nowe gameplaye z Resident Evil 6 przygotowane specjalnie na to corocznie święto komiksu, filmu i serialu (gier... Więcej >>


Komentarzy: 0

Znamy datę premiery filmu Resident Evil: Damnation!
Środa, 25 lipca 2012, 08:27, by MiGoo


Póki co potwierdzoną oficjalnie na terenie USA, ale premiera w Europie, biorąc pod uwagę zbliżającą się premierę Resident Evil 6, powinna być w zbliżonym czasie, t.j. Więcej >>